SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

AB Femigel vaginální gel ABC 4x5ml

Kód: 5709455003752 Produktové číslo: 5709455003752
Prevence a první pomoc při vaginálních obtížích

Žádné hodnocení.
Výrobce: AMIS Medica s.r.o.
Poslední kusy na skladě!
209,00 Kč , plus doprava
 
AB Femigel vaginální gel ABC 4x5ml

Femigel® je jediný vaginální gel, který obsahuje originální přírodní olej Tea Tree Australian BodyCare® v 3% koncentraci. Tato optimální koncentrace Tea Tree oleje účinně ničí choroboplodné zárodky. Působí jako prevence a první pomoc při vaginálních obtížích (pálení, výtok, svědění, nepříjemný pocit). Tea Tree olej je nejsilnější přírodní dezinfekční prostředek – antiseptikum, které má schopnost ničit viry, bakterie, houby a plísně. Nižší koncentrace oleje Tea Tree než 3% bývá nedostatečná, silnější může naopak poševní sliznici lehce podráždit.

Femigel® tak zabraňuje přemnožení kvasinek v pochvě, čímž potlačuje infekci a následně obnovuje a udržuje přirozené, mírně kyselé poševní prostředí.

Femigel® je vhodný i jako prevence před gynekologickými záněty a je možné jej použít jako lubrikant.


Příjemná aplikace

Femigel® je připraven ihned k použití díky jednotlivým tubám s aplikátory, které zaručují naprostou hygienu při aplikaci a snadné použití i při cestování a na dovolené. Gel je bezbarvý a nezanechává skvrny na oblečení.
 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.