SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů / Čaje / Bylinné čaje

Alvisan Neo 20x1,5g sáčky

Kód: 8594740498200 Produktové číslo: 8594740498200 ATC skupina: V11 Popis: Fytofarmaka a živočišné produkty (česká atc skupina) Kód SÚKL 0043954
Směs léčivých rostlin, které snižují krevní tlak, působí proti mírným depresivním stavům, upravují funkci zažívacího traktu a působí močopudně.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
54,00 Kč , plus doprava
 
Alvisan Neo 20x1,5g sáčky
Charakteristika
Směs léčivých rostlin, které snižují krevní tlak, působí proti mírným depresivním stavům, upravují funkci zažívacího traktu a působí močopudně. Nástup účinku lze očekávat do 14 dnů po prvním podání. Délka užívání není omezena, vhodné zejména pro starší osoby.
Složení
Nať jmelí, třezalková nať, hlohový list s květem, hlohový plod, přesličková nať, nať máty peprné, meduňková nať, heřmánkový květ
Použití
Doplňková léčba lehčích forem vysokého krevního tlaku (hypertenzní nemoci) a při presklerotických stavech.
Kontraindikace
Přecitlivělost na některou složku přípravku. Nepodávat pacientům po transplantaci orgánů, u HIV pozitivních pacientů léčených inhibitory proteázy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Upozornění
V doporučených dávkách a indikacích nejsou známy žádné nežádoucí účinky. Přípravek obsahuje třezalkovou nať - možná zvýšená citlivost na sluneční záření. Třezalka může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků při léčbě HIV pozitivních pacientů. Snižuje účinky cyklosporinu a pravděpodobně i dalších léčiv (digoxin, perorální kontraceptiva, theophylin, warfarin, karbamazepin, fenobarbital, fenytoin, triptany). Informujte svého lékaře o užívání přípravků s třezalkou tečkovanou. Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování (nejdříve 4 hod po požití).
Příprava a dávkování
1 nálevový sáček se přelije 1/4 l vařící vody a 15 min se vyluhuje. Čaj se nesmí vařit. Pije se ráno a večer, vždy čerstvý.
Poznámka
Léčivý čaj. Registrační číslo:94/615/69-C. Vyrobeno v podmínkách certifikovaného systému jakosti GMP (správné výrobní praxe), ISO 9001:2000, HACCP.
Způsob balení
20 nálevových sáčků po 1,5 g (vyrábí se i v sypané formě 100 g).

 

 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.