SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů /

Capillan QS vlasový balzám 200ml

Kód: 8595194600829 Produktové číslo: 8595194600829
Vlasový balzám s rostlinnými výtažky

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Capillan QS vlasový balzám 200ml

 

VLASOVÝ BALZÁM pøedstavuje úèinnou a jemnou cestu ke zlepšení stavu poškozených nebo slabých vlasù. Balzám obsahuje zklidòující složky, zejména panthenol, který výraznì pøispívá také k regeneraci poškozených bunìk. Jejich výživa je podpoøena pøítomným pšenièným voskovým komplexem. Extrakt z kopøivy a lopuchu vlasy posiluje a brání rozvoji nežádoucí mikroflóry ve vlasové pokožce. Zejména vysoký obsah kyseliny køemièité v kopøivovém extraktu je považován za velmi efektivní složku pro regeneraci a správnou funkci vlasové pokožky. Pøíznivý úèinek lopuchového i kopøivového extraktu na rùst vlasù je potvrzen staletou praxí používání tìchto pøípravkù v pøírodní medicínì. Celkový úèinek balzámu je pak silnì tonizující a antistatický, takže vlasy se snadno formují do úèesu.
 
Složení: Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride (and) Wheat Bran Lipids, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethoxydiglycol (and) Propylene Glycol (and) Butylene glycol (and) Urtica Dioica (Nettle) Extract, Ethoxydiglycol (and) Propylene Glycol (and) Butylene glycol (and) Arctium Lappa Root Extract, Panthenol, Parfum (Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal), C12-C15 Pareth-6, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, CI 14720.
 
Množství: 200 ml
 
Použití:   Capillan vlasový balzám je urèen k pravidelnému použití po mytí vlasù
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.