SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
S tímto zbožím kupují
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

TOPVET Kostivalový gel 250ml

Kód: 8594060112916 Produktové číslo: 8594060112916
pøi bolestech kloubù

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
84,00 Kč , plus doprava
 
TOPVET Kostivalový gel 250ml

Dochované písemnosti týkající se využívání koøene kostivalu k hojení pohmoždìnin a zlomenin pocházejí již z období starého Øecka. Kostival obsahuje velké množství alantoinu, který chrání kùži, podporuje hojení, vykazuje vysokou úèinnost pøi léèbì zánìtù. Kromì toho se používá i jako podpùrný prostøedek pøi bolestech kloubù, špatnì se hojících ran, bércových vøedù, vymknutí, hojení zlomenin, popálenin, opruzenin a dalších.
Kostival lékaøský patøí mezi tradièní, vyzkoušené a hlavnì osvìdèené byliny, které používáme jako podporu pøi svalových bolestech, kloubních bolestech a nejrùznìjších zhmoždìninách.

Návod k použití: aplikujte na postižené místo nìkolikrát dennì. Neaplikujte na sliznice a otevøené rány. Pro zvýšení úèinku je vhodné nanést na postiženou oblast vìtší množství pøípravku, ovázat a nechat pùsobit dlouhodobì (napø. pøes noc). Po aplikaci nevycházejte na pøímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kùže.

Originální balení:  250  ml.

Indikace byliny:

  • pøi bolestech kloubù
  • na špatnì se hojící rány a bércové vøedy
  • k léèbì zánìtù vazù a šlach
  • netoxický - šetrný pro dìti
  • bez omezení vìkem
  • snadná a praktická aplikace
  • bez pøedpisu
Kontraindikace: Nejsou známy pøípady nežádoucích interakcí na léky èi potravinové doplòky. Nejsou známa omezení v dobì tìhotenství, nebo pøi kojení. Po aplikaci nevycházejte na pøímé slunce.

Nežádoucí úèinky: nejsou známy pøípady pøedávkování ani jakýchkoliv nepøíznivých úèinkù. Pøi zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským.

Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Symphytum Officinale extrakt, Eucalyptus Globulus oil, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone


 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.