SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

ALT-Paranit prev. sprej proti vsim 100ml

Kód: 8594060891941 Produktové číslo: 8594060891941
Preventivní sprej snižuje riziko získání vší.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
407,00 Kč , plus doprava
 
ALT-Paranit prev. sprej proti vsim 100ml

PREVENTIVNÍ

Pohybuje se vaše dítì èi pøímo vy v prostøedí, kde v souèasné dobì hrozí zvýšené riziko získání vší? Vyskytly se vši ve vaší rodinì? Pak pøišel ten správný èas preventivnì chránit sebe a své blízké pøed pøenosem tìchto nepøíjemných parazitù. Vši totiž mùže velmi snadno získat i ten nejèistotnìjší jedinec.

Udržet si vši od tìla vám nyní pomùže PARANIT preventivní sprej proti vším. Tento pøípravek z produktové øady PARANIT - specialistù proti vším - obsahuje osvìdèenou repelentní složku, která poskytuje proti tìmto nevítaným parazitùm bezpeènou a úèinnou ochranu.

Díky spreji se pøípravek na vlasy velmi snadno aplikuje, a to jedenkrát dennì vždy ráno po obvyklé úpravì vlasù. Poté již pøípravek vlasùm poskytuje úèinnou ochranu.

PARANIT preventivní sprej proti vším je vhodný pro dìti od 2 let, a také pro dospìlé. A navíc - pøíjemnì voní! Použití až na 50 aplikací

V produktové øadì PARANIT Vám nabízíme pøípravky se 100% úèinností proti vším a hnidám*- PARANIT sprej, Paranit šampon, Paranit pìnu. Pøípravky jsou urèeny pro rychlé a úèinné odstranìní vší a hnid. Jsou bez chemických insekticidù, maximálnì šetrné k citlivé dìtské pokožce. Pøírodní receptura pøípravkù má dvojí úèinek, vši a hnidy napøed udusí a pak dehydruje Pro dìti od 2 let.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.