SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

TOPVET Skořicový gel 250ml

Kód: 8594060112824 Produktové číslo: 8594060112824
tlumí projevy celulitidy

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
89,00 Kč , plus doprava
 
TOPVET Skořicový gel 250ml

Skoøicová silice zpùsobuje lokální prohøátí pokožky, rozšíøení cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkánì. Používá se zejména v místech výskytu pøíznakù celulitidy. Po masáži se doporuèuje urèené partie tìla procvièit, èímž násobíme úèinek skoøicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových bunìk. Skoøicová silice navíc pùsobí silnì desinfekènì a tlumí bolest. Aroma skoøice pùsobí afrodiziakálnì.

Návod k použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomeranèové kùže nìkolikrát dennì. Neaplikujte na sliznice a otevøené rány. Po aplikaci pøípravku doporuèujeme urèené partie tìla procvièit. Skoøice vykazuje silný zahøívací efekt. Skoøice je pomìrnì èasto se vyskytující alergen, doporuèujeme proto pøed plošným použitím pøípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Originální balení:  250 ml.

Indikace byliny:

  • proti celulitidì
  • urychluje odbourávání tukových bunìk
  • snadná a praktická aplikace
  • bez pøedpisu
Kontraindikace: Nejsou známy pøípady nežádoucích interakcí na léky èi potravinové doplòky. Nejsou známa omezení v dobì tìhotenství, nebo pøi kojení. Pøi pøecitlivìlosti na nìkterou složku pøípravku použijte jako podpùrný prostøedek šišák bajkalský.

Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Oil, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol,  Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.