SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů / Péèe o tìlo / Nohy

Phyteneo Kolodium forte 10 ml

Kód: 8594071270100 Produktové číslo: 8594071270100
Pøípravek pro šetrné odstranìní bradavic, kuøích ok a ztvrdlé kùže.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
202,00 Kč , plus doprava
 
Phyteneo Kolodium forte 10 ml

Urèený úèel použití:
Zdravotnický prostøedek Kolodium forte je urèen pro šetrné odstranìní ztvrdlé, zrohovatìlé kùže, kuøích ok a bradavic tak, že zpùsobuje odlouèení vrchní zralé, rohové, plnì keratinizované vrstvy kùže tzv. keratolytickým úèinkem.

 

Charakteristika:
Dosahovaný úèinek zdravotnického prostøedku Kolodium forte je založen na pùsobení kyseliny salicylové, která zmìkèuje povrchovou vrstvu pokožky a má schopnost rozpouštìt mezibunìènou hmotu, tzv. keratolytickým úèinkem. Keratolytický úèinek kyseliny salicylové je podpoøen pùsobením kyseliny mléèné, která má také leptající úèinek a snižuje hyperkeratózu.
Další složkou pøípravku je extrakt z vlaštovièníku vìtšího, jehož šáva se pro své leptající úèinky používá v lidovém léèitelství k léèbì bradavic. Extrakt z vlaštovièníku vìtšího obsahuje alkaloidy, zejména chelidonin, chelerytrin a sanguinarin, jež mají pøi zevním užití antibakteriální a antimykotické úèinky.
Mezi látky pøírodního pùvodu patøí také extrakt ze zeravu západního, který má antiseboroický, tonizující a vyhlazující úèinek, a èištìná terpentýnová silice z borovicové pryskyøice obsahující terpeny pineny a další terpenové slouèeniny s antibakteriálními a protizánìtlivými úèinky. Terpentýnová silice podporuje prokrvení tkánì a její granulaci.
Další složky mají pomocný charakter. Jedná se kolodium (roztok nitrované celulosy ve smìsi alkoholu), které plní funkci vehikula a po nanesení rychle zaschne a udrží tím aktivní složky prostøedku v kontaktu s pokožkou, a ricínový olej, který napomáhá udržet složky prostøedku v homogenním stavu a po zaschnutí na pokožce udržuje prostøedek více elastický.


Pøed použitím prostøedku si prosím prostudujte Návod k použití.

 

Podmínky skladování:
Podmínky skladování a pokyn pro likvidaci nespotøebovaného prostøedku jsou uvedeny v Návodu k použití.

 

Ingredients/Složení:
Alcohol, Acidum lacticum, Acidum salicylicum, Nitrocellulose, Chelidonii extractum fluidum, Thuya Occidentalis Extract, Ricinus Communis Oil, Terebinthinae etheroleum rectificatum, Ethyl Acetate.

 

Objem 10 ml

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.