HERPESIN 50MG/ G CRM 5G

Kód: 8594056569724 Produktové číslo: 8592387018232 ATC skupina: D06BB03 Popis: Antibiotika a chemoterapeutika k užití v dermatolo Kód SÚKL 0155941
Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
174,00 Kč , plus doprava
 
HERPESIN 50MG/ G CRM 5G

Herpesin léčí opary na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení. Opary způsobuje nejčastěji vir Herpes simplex. Vir se nachází v nerovových zakončeních rtů a okolních tkání. Mezi spouštěče oparu patří fyzicky a psychicky náročná období např. únava, stres, menstruace a jiné hormonální změny, dlouhý pobyt na slunci a nachlazení. Přípravek mohou používat dospělí, dospívající i děti.

 

Dávkování

Krém nanášejte 5x denně každé 4 hodiny (s výjimkou noci). I přes rychlé hojení oparu pokračujte v podávání krému alespoň 3 dny. Pokud potíže přetrvávají déle než 10 dnů nebo dojde k zhoršení příznaků oparu, poraďte se o dalším postupu léčby s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je aciclovirum 5% (50 mg v 1 g krému).

Pomocné látky jsou karbomer 934, hydroxid sodný, dimetikon, cetylalkohol, natriumlauryl-sulfát, methylparaben E218, propylparaben E216 a čištěná voda.

Upozornění

Přípravek není určen k použití na sliznice v ústech nebo v očích. Po nanesení krému na postižené místo je nutné důkladné umytí rukou, aby se zabránilo rozšíření infekce na jiné místo.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.