CutisHelp AKNE konopna micelarni voda 200ml

Kód: 8595218200493 Produktové číslo: 8595218200493
Kosmetický přípravek s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje, kyseliny listové a biotinu pro péči o pokožku s projevy akné

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
203,00 Kč , plus doprava
 
CutisHelp AKNE konopna micelarni voda 200ml

Šetrná čistící voda pro každodenní péči o mastnou pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy nejen odstraňuje nečistoty, ale proniká do hloubky ucpaných pórů a působí na jejich uvolňování. Pokožku hydratuje, vyživuje a připravuje pro další ošetření. Pravidelné používání zabraňuje v tvorbě zánětlivých pupínků. Je určena i k odstranění make-upu zejména v citlivých oblastech rtů a okolí očí.

ÚČINNÉ LÁTKY:  EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ, ALANTOIN, KYSELINA MLÉČNÁ

POUŽITÍ: Nanášejte pomocí kosmetického tampónu po použití konopné čistící emulze AKNÉ. Pleť zbytečně netřete, postupujte od středu obličeje do stran. Neoplachujte.

DOPORUČENÍ: Pro komplexní péči o pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy doporučujeme pro ošetření pleti akné denní a noční krém. Pravidelným ošetřováním můžete docílit výrazného zlepšení stavu a vzhledu pleti.
Doporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.
Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Uschovejte při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním světlem a spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.