SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Odběr novinek
S tímto zbožím kupují
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

DEXOKET 25 TABLETY POR TBL FLM 10X25MG

Kód: 2936921 Produktové číslo: 4013054014738 ATC skupina: M01AE17 Popis: Antirevmatika a protizánětlivé léky Kód SÚKL 0057160
přípravek pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
DEXOKET 25 TABLETY POR TBL FLM 10X25MG

Indikace:

Symptomatická léčba bolesti mírné až střední intenzity, jako je muskuloskeletální bolest, dysmenorea, bolesti zubů.

 

Dávkování a způsob podání

Dospělí:

Podle charakteru a závažnosti bolesti se doporučuje obvykle užívat 12,5 mg každých 4–6 hodin nebo 25 mg každých 8 hodin. Celková denní dávka nesmí přesáhnout 75 mg.

Nežádoucí účinky mohou být minimalizovány užíváním nejnižší účinné dávky po co nejkratší dobu potřebnou k úpravě příznaků.

Přípravek Dexoket tablety není určen k dlouhodobé léčbě a smí být užíván pouze po dobu přítomnosti bolestivých symptomů.

Užívání léku současně s potravou zpomaluje jeho vstřebávání, a proto se v případech akutní bolesti doporučuje užívat lék přibližně 30 minut před jídlem.

 

Starší pacienti

U starších pacientů se doporučuje zahájit léčbu nižší dávkou (celková denní dávka 50 mg). Dávkování může být zvýšeno na dávky doporučené pro dospělé pouze po předchozím ujištění se, že pacient lék dobře snáší.

 

Děti a dospívající

Užívání přípravku Dexoket tablety dětmi a dospívajícími nebylo studováno. Bezpečnost a účinnost tak nebyla stanovena, a proto přípravek nesmí být podáván dětem a dospívajícím.

 

Složení: Jedna potahovaná tableta obsahuje 18,45 mg nebo 36,9 mg dexketoprofenum trometamoli, což odpovídá 12,5 mg nebo 25 mg dexketoprofenum.

Pomocné látky:   Kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl karboxymethylškrobu, glycerol-palmitostearát, hypromelosa, oxid titaničitý, propylenglykol, makrogol 6000.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.