SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

DR. MULLER Měsíčková mast 50ml

Kód: 8594009622278 Produktové číslo: 8594009622278
Měsíčková mast Dr. Müller Pharma je vhodná k masážím jizev, k péči o pokožku u pohmožděnin, otoků, drobných popálenin (i po slunění), stroupků, v případě rozpraskané či suché kůže nohou, rukou či rtů.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Tělová kosmetika
Zboží není na skladě
65,00 Kč , plus doprava
 
DR. MULLER Měsíčková mast 50ml

Z měsíčku lékařského (Calendula officinalis) se sbírá květ, z něhož se připravují odvary, nálevy a extrakty. Přípravky se používají vnitřně i zevně. Díky svým účinkům, vynikající kožní snášenlivosti a příjemné vůni, je extrakt měsíčku velmi oblíbený v léčebné i běžné kosmetice. Urychluje granulaci a epitelizaci kožních buněk, stimuluje jejich obnovu, má protibakteriální účinky, působí protizánětlivě, zklidňuje citlivou a zanícenou pokožku a zlepšuje cirkulaci krve v pokožce.

Tradiční přírodní prostředek s obsahem standardního olejového a lihového extraktu květu měsíčku lékařského (Calendula officinalis), získaných šetrným postupem, zaručujícím vysoký obsah účinných látek. Díky tomu mast obsahuje úplné spektrum obsahových látek měsíčku, čímž je zaručena její vysoká a komplexní účinnost. Měsíček je známý svými příznivými účinky na kůži při zánětlivých procesech a podporuje reparaci a regeneraci poškozené pokožky. Měsíčková mast Dr. Müller Pharma je vhodná k masážím jizev, k péči o pokožku u pohmožděnin, otoků, drobných popálenin (i po slunění), stroupků, v případě rozpraskané či suché kůže nohou, rukou či rtů. Díky vysokému obsahu glycerinu a speciální formulaci přípravek omezuje ztráty vody z pokožky, což zvyšuje jeho regenerační schopnosti.

Objem : 50 ml
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.