SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

DR. MULLER Měsíčková mast 50ml

Kód: 8594009622278 Produktové číslo: 8594009622278
Mìsíèková mast Dr. Müller Pharma je vhodná k masážím jizev, k péèi o pokožku u pohmoždìnin, otokù, drobných popálenin (i po slunìní), stroupkù, v pøípadì rozpraskané èi suché kùže nohou, rukou èi rtù.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Tìlová kosmetika
Zboží není na skladě
65,00 Kč , plus doprava
 
DR. MULLER Měsíčková mast 50ml

Z mìsíèku lékaøského (Calendula officinalis) se sbírá kvìt, z nìhož se pøipravují odvary, nálevy a extrakty. Pøípravky se používají vnitønì i zevnì. Díky svým úèinkùm, vynikající kožní snášenlivosti a pøíjemné vùni, je extrakt mìsíèku velmi oblíbený v léèebné i bìžné kosmetice. Urychluje granulaci a epitelizaci kožních bunìk, stimuluje jejich obnovu, má protibakteriální úèinky, pùsobí protizánìtlivì, zklidòuje citlivou a zanícenou pokožku a zlepšuje cirkulaci krve v pokožce.

Tradièní pøírodní prostøedek s obsahem standardního olejového a lihového extraktu kvìtu mìsíèku lékaøského (Calendula officinalis), získaných šetrným postupem, zaruèujícím vysoký obsah úèinných látek. Díky tomu mast obsahuje úplné spektrum obsahových látek mìsíèku, èímž je zaruèena její vysoká a komplexní úèinnost. Mìsíèek je známý svými pøíznivými úèinky na kùži pøi zánìtlivých procesech a podporuje reparaci a regeneraci poškozené pokožky. Mìsíèková mast Dr. Müller Pharma je vhodná k masážím jizev, k péèi o pokožku u pohmoždìnin, otokù, drobných popálenin (i po slunìní), stroupkù, v pøípadì rozpraskané èi suché kùže nohou, rukou èi rtù. Díky vysokému obsahu glycerinu a speciální formulaci pøípravek omezuje ztráty vody z pokožky, což zvyšuje jeho regeneraèní schopnosti.

Objem : 50 ml
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.