SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30

Kód: 2512318 Produktové číslo: 8594158170033
Komplex látek pro výživu kloubních chrupavek.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Kosti a klouby
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
349,00 Kč , plus doprava
(11,63 Kč/1 kus(tbl))
 
HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30

Dávkování:

1 tableta dennì po dobu 3 mìsícù

Využívá patentované látky BioCell Collagen II® obsahující kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát i další proteoglykany, vèetnì glukosaminu, a zesilovaè Osteol™.

Pøípravky podporující funkci kloubù využívají vìtšinou látky glukosamin a chondroitin sulfát. Jejich nevýhodou je to, že je potøeba je brát ve velkých dávkách po dlouhou dobu.

Další z látek nezbytných pro správné fungování kloubù je kyselina hyaluronová. Ta je hlavní složkou kloubního mazu a látkou odpovìdnou za jeho mimoøádnou visko-elasticitu; plní dùležitou funkci promazávání kloubù a chrání matrix chrupavky proti toxinùm a bakteriím, které do ní mohou pronikat. Její pøítomnost je zásadní pro stabilizaci sítì kolagenových vláken a zajištìní metabolické výmìny.
Protože se však pøi orálním podávání kyselina hyaluronová špatnì vstøebává, èasto se používá tzv. viskosuplementace – injekèní podávání pøímo do postiženého kloubu.

Kyselina hyaluronová obsažená v BioCell Collagen II® problém vstøebávání pøekonala díky velmi nízké molekulární hmotnosti. Vedle kyseliny hyaluronové poskytuje BioCell Collagen II® organismu celý komplex dalších látek pøirozenì se vyskytujících v chrupavkách, ne pouze jednu èi dvì samostatné látky. Pøírodní látka Osteol™ byla získána z mléèných bílkovin a speciálnì vyvinuta pro použití v pøípravcích na podporu správné funkce kloubù. Díky její schopnosti zesilovat úèinky ostatních spolupùsobících látek je možno snížit denní dávku pøípravku na pohodlnou jednu tabletu.

Složení v 1 tabletì:

Hydrolyzovaný kolagen (jako BioCell Collagen II® ) 500 mg
z toho:
kyselina hyaluronová 50 mg
chondrotitin sulfát 100 mg
MSM (Metalsulfonylmetan) 100 mg
Mléèné bílkoviny (jako Osteol™) 150 mg

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.