SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Rosalgin vag. plv. sol.10x0.5g

Kód: 1882837 Produktové číslo: 8594044140317 ATC skupina: G02CC03 Popis: Jiná gynekologika Kód SÚKL 0100234
Rosalgin je roztok k intimním oplachùm a výplachùm. Do 20 minut po oplachu odstraní nepøíjemné pálení a svìdìní a pomáhá proti výtoku. Pùsobí nejen proti škodlivým bakteriím a kvasinkám, ale obnovuje také pøirozenou poševní mikroflóru.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
304,00 Kč , plus doprava
 
Rosalgin vag. plv. sol.10x0.5g

Výplach pøípravkem Rosalgin zajistí rychlou úlevu pøi vaginálních potížích. Díky místnì znecitlivujícímu úèinku, pálení, svìdìní a øezání ustupuje do nìkolika minut. Léèivá látka benzydamin (místnì pùsobící nesteroidní protizánìtlivá léèivá látka) je úèinná proti širokému spektru bakterií a plísní zpùsobujících zánìtlivá a bakteriální onemocnìní vèetnì mykóz. Pokud se výplachy pøípravkem Rosalgin stanou bìžnou souèástí intimní hygieny, Rosalgin pomùže pøekonat i vracející se vaginální potíže a pøinese dlouhodobou úlevu. Navíc Rosalgin respektuje a podpoøí pøítomnost ochranných laktobacilù.

Aplikaèní forma výplachu je obzvl᚝ vhodná pøi silnìjším výtoku, jeho mechanické odstranìní pøispívá k úèinnosti léèby. Na rozdíl od vaginálních èípkù a krémù nejsou po provedení výplachu pøípravkem Rosalgin nutná následná hygienická opatøení, napø. použití vložky.

Použití:

Rosalgin se používá pøi zánìtlivých projevech ženského pohlavního ústrojí, po mestruaci, po koupání v bazénu nebo po pohlavním styku. Rosalgin tovnìž pøispívá k lepšímu hojení porodních poranìní.

Dávkování:

Obsah 1 sáèku se rozpustí v 1/2 - 1 litru teplé vody. Pøipravený roztok se aplikuje buï jako roztok k oplachu zevního gemitálu nebo jako výplach pochvy 1-2x dennì. Pøípravek je urèen ženám od 15 let. U dìtí od 6 let je možno používat jako oplach zevního genitálu.

Pøípravek je k dostání v lékárnì i bez receptu.
 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.