SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

LACALUT zubní pasta AKTIV 75ml

Kód: 4010439200861 Produktové číslo: 4010439200861
Medicinálnì vyvinutá zubní pasta k ochranì pøed parodontózou.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Dutina ústní
Zboží není na skladě
75,00 Kč , plus doprava
 
LACALUT zubní pasta AKTIV 75ml

Zubní pasta Lacalut aktiv je prostøedkem, sloužícím k prevenci pøed parodontózou a má výrazné stahujicí úèinky. Úèinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) úèinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. Pøítomné složky alantoin a bisabolol zabezpeèují protizánìtlivý úèinek. Pøítomné fluoridy (1 360 ppm fluoru) zpevòují zubní sklovinu a chrání ji pøed vznikem zubního kazu. Obsažený chlorhexidin, nejúèinnìjší látka v boji proti zubnímu plaku, rozrušuje zubní povlak a zabraòuje jeho zpìtnému usazování na sklovinì. Úèinnost zubní pasty zvyšuje Lacalut aktiv ústní voda a Lacalut aktiv zubní kartáèek.

Parodontitida je zánìtlivé onemocnìní dásní, které se velmi pomalu vyvíjí. První pøíznaky zánìtlivého onemocnìní parodontu jsou ústup dásní, krvácení dásní a zánìty, které jsou zpùsobeny bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáò. Nenechte to dojít tak daleko! Pravidelné používání Lacalut aktiv zubní pasta, potažmo celý Lacalut aktiv systém, mùže bránit vývoji parodontitidy.

Zubní pasta slouží speciálnì k prevenci proti parodontitidì a krvácení dásní. Speciální èisticí látky doplnìné dezinfekèním chlorhexidinem, který rozrušuje plak a usmrcuje baktérie, odstraòují bakteriální povlak.

Složení: Úèinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) úèinky.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.