SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Gelatina Plus cps.360

Kód: 4010160010623 Produktové číslo: 4010160375579
Speciálně navržený přípravek pro správnou funkčnost pohybového aparátu. Je zvláště cenným zdrojem jedinečných účinných látek s vědecky ověřenými zdravotními účinky.

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Gelatina Plus cps.360

KOMPLEXNÍ SLOŽENÍ PRO VÁŠ POHYBOVÝ APARÁT – ÚČINNÉ LÁTKY:

  • KOLAGEN Q-PREMIUM: Gelatina plus obsahuje vysoce kvalitní čistý kolagen Q-PREMIUM s optimálním spektrem složení. Kolagen je  vláknitá, pevná bílkovina, která je klíčovou stavební látkou chrupavek kloubů. Tvoří pevná a ohebná vlákna, jež vyztužují šlachy a všechny kloubní tkáně.
  • 20 AMINOKYSELIN: aktivní bílkovinné látky s charakteristickým podílem vzácného hydroxyprolinu představují důležitou komponentu chrupavek kloubů a formují jednotlivé typy kolagenu včetně typů I a II. Bílkovinné láky se také podílí na udržení svalové hmoty a dobré kondici kostí.
  • VITAMÍN C: přispívá k tvorbě kolagenních vláken a podporuje zdravý stav chrupavek kloubů i kostí. Je také nezbytný k ochraně buněk před oxidativním stresem – působí jako antioxidant.
  • VÁPNÍK + HOŘČÍK + ŽELEZO: Díky vápníku jsou kosti tvrdé, pevné a správně se vyvíjejí. Hořčík napomáhá k homeostázi vápníku, neboli k jeho vyváženému stavu, a také přispívá k uchování normálního stavu kostí. Železo je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu a červených krvinek, bez kterých se životadárný transport kyslíku v těle neobejde. Zdravá krev plná živin je rozhodující pro dobrý stav kloubních tkání a pohybového systému.

KOMU JE GELATINA PLUS URČENA?

Gelatina plus je určena všem osobám zatěžujícím organismus aktivním pohybem, starším lidem, lidem s nadváhou, a také osobám se zvýšenou potřebou živinných a minerálních látek. K cílené podpoře správné každodenní funkčnosti celého pohybového aparátu, jeho pevnosti, pružnosti a odolnosti i při extrémním zatížení.

MNOŽSTVÍ 360 kapslí

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užíváme 3x denně 2 kapsle. Polykáme je celé a zapijíme vodou. V případě potřeby můžeme denní dávky zdvojnásobit.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.