SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Odběr novinek
S tímto zbožím kupují
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Duofilm liq.1x15ml

Kód: 8590335505537 Produktové číslo: 8590335505537 ATC skupina: D11AF Popis: Jiné dermatologické přípravky Kód SÚKL 0053171
k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí starších dvou let

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Duofilm liq.1x15ml

 

Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže. Doba mezi nákazou a projevem onemocnění (vznikem bradavice) je různá, od několika týdnů až po několik měsíců. Bradavice se mohou přenášet kontaktem viru s porušenou kůží, zvláště tam, kde je teplo a vlhko. To je důvod, proč jsou jedním z nejčastějších zdrojů infekce plavecké bazény.
Použití Duofilmu vede ke kontrolovanému rozrušení keratinu (vrstvy tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice). Proto by přípravek měl být používán pouze na bradavice.

Kontraindikace

Nepoužívejte Duofilm na zdravou kůži v okolí bradavic, ani na poraněnou nebo zanícenou kůži. Nepoužívejte Duofilm na bradavice v obličeji a v oblastech genitálu a konečníku, nenanášejte jej na sliznice ani na mateřská znaménka.
Přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku.
Duofilm nepoužívejte u dětí mladších dvou let.

Nežádoucí účinky léku

Nanesení Duofilmu na zdravou kůži může způsobit její poleptání. V ojedinělých případech se může vyskytnou pálení v místě aplikace.
Způsob použití léku
Odstraňte náplasti a ponořte místo s bradavicí nebo bradavicemi na pět minut do horké vody. Osušte vlastním ručníkem. Opatrně obruste povrch bradavice pemzou.
Pomocí aplikátoru naneste Duofilm na bradavici jedenkrát denně. Použijte takové množství Duofilmu, aby pokrylo povrch bradavice, ale aby se přípravek nedostal na okolní zdravou kůži. Nechte Duofilm zaschnout a potom, jestliže je bradavice větší nebo lokalizovaná na plosce nohy, překryjte náplastí. Bradavice se postupně zmenšuje až vymizí. Používejte přípravek každý den do té doby, než bradavice úplně zmizí a zarovnají se kožní vyvýšení. Další informace o používání Duofilmu
Mějte na paměti, že bradavice jsou přenosné. Abyste zabránili jejich přenosu, používejte vždy vlastní ručník. Nechoďte bosí, máte-li bradavice na ploskách nohou.
Bučte trpěliví, úplné odstranění bradavic může trvat 6-12 týdnů.
Složení:   acidum lacticum (kyselina mléčná) 16,7% hmotnostních a acidum salicylicum (kyselina salicylová) 16,7% hmotnostních.
 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.