SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů / Pro muže / Sex

Lubrikač.gel Ty&Já parf. vůní broskve 100ml Dr. Müller

Kód: 8594009623664 Produktové číslo: 8594009623664
Lubrikaèní gel Ty & JÁ je zdravotnický prostøedek pro zachování pøirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpøíjemnìní a obohacení intimních prožitkù.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
124,00 Kč , plus doprava
 
Lubrikač.gel Ty&Já parf. vůní broskve 100ml Dr. Müller

Lubrikaèní pøípravek je pomalu tekoucí až polotuhý gel s vysokým obsahem vody, urèený k aplikaci na pohlavní orgány pøed pohlavním stykem. Moderní lubrikaèní gely obsahují jako kluznou látku hydroxyethylcelulózu – modifikovanou pøírodní celulózu, která nemá žádné vedlejší úèinky a nepoškozuje prezervativy. Použitím gelu se zvyšuje kluznost a tím se omezí vznik mikrotraumat (drobných odìrek), ke kterým obvykle pøi sexuálním styku dochází, a také se snižuje možnost pøenosu infekce. Gel mùže obsahovat antisepticky a antimykoticky pùsobící látky (velmi úèinný a oblíbený je v této aplikaci Tea Tree Oil), které omezují riziko pøenosu infekce.
Zvlhèení pohlavních orgánù pøi vzrušení je jednou z podmínek zdárného prùbìhu pohlavního styku a dosažení orgasmu u ženy. Vhodný lubrikaèní gel zpøíjemní intimní chvíle. Máte-li však bìhem styku bolesti, je tøeba, aby lékaø vylouèil onemocnìní.

Lubrikaèní gel Ty & JÁ je zdravotnický prostøedek pro zachování pøirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpøíjemnìní a obohacení intimních prožitkù. Odstraòuje nepøíjemné bolestivé pocity pøi nedostateèném zvlhèení sliznice. Lze jej použít spoleènì s kondomem. Lubrikaèní gel je také vhodný pro snadnìjší zavádìní teplomìru nebo menstruaèních tampónù do pochvy a mìøení rektální teploty. Je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje a barviva. Nezanechává skvrny. Nevstøebává se do organismu. Nenahrazuje antikoncepci!

 

Objem : 100 ml
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.