SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů / Pro muže / Vlasy

Capillan QS vlasový aktivátor 200ml

Kód: 8595194600782 Produktové číslo: 8595194600782
pøípravek uèený k regeneraci vlasù

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
152,00 Kč , plus doprava
 
Capillan QS vlasový aktivátor 200ml

 

Vlasová voda – AKTIVÁTOR – je pøípravek uèený k rekondici vlasù a vlasové pokožky. Má silnì stimulující a posilující úèinky. Za úèinné regeneraèní vlastnosti je zodpovìdný komplex úèinných složek pøípravku, založený na bázi vitamínù i dalších pøírodních látek. Vitamíny A a E pùsobí pøíznivì v regeneraèních procesech a dodávají vlasové pokožce pružnost a ochranu pøed nežádoucími vlivy okolního prostøedí, zejména pøed vlivem oxidativního stresu, ke kterému pøispívá napøíklad pøízemní ozón z mìstského smogu. Obdobnì jsou pak chránìny i vlasy, které jsou vitální, pružné a lesklé. Tomuto efektu napomáhá také keratinový komplex, který pøispívá významnou mìrou k regeneraci pøísunem základních stavebních prvkù vlasových a kožních bunìk na bázi aminokyselin. Zklidnìní podráždìné kùže je dosaženo pomocí hojivého úèinku panthenolu v kombinaci s heømánkovým extraktem. Ten pùsobí zároveò jako prostøedek proti rozvoji nežádoucí kožní mikroflóry a omezuje tak výskyt lupù. Tento efekt je umocnìn pùsobením extraktu z vilínu viržinského, kde se navíc ještì uplatní jeho svíravý efekt na vlasovou pokožku, který vede ke snížení množství potu a kožního mazu a brání vypadávání vlasù. Myrhová tinktura dodává vlasùm a pokožce ochrannou vrstvu. Tato vrstva brání prùniku škodlivých látek a zároveò pokožku i vlas kondicionuje, což v praxi znamená snadnìjší rozèesávání, snížení elektrizování vlasù a snazší formování úèesu.
 
Složení :   Alcohol Denat., Propylene Glycol, Aqua, Witch Hazel Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Myrrh Extract, Camomile Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Parfum (Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Linalool), Creatine, BHT, Retinyl Propionate, Disodium EDTA.
 
Množství: 200 ml
 
Použití:   Capillan - aktivátor je prostøedkem posilující funkce vlasové pokožky a podporující rùst vlasù, kladnì ovlivòuje jejich strukturu, pevnost a chrání je pøed nepøíznivými vlivy okolního prostøedí. Aby se uplatnily všechny jeho vlastnosti, je vhodné jej používat alespoò 2x týdnì, nejlépe po umytí a mírném vysušení vlasù.
 
Aktivátor lze aplikovat jak do vlhkých, tak i do suchých vlasù. Denní používání je možné a vhodné zejména v pøípadì potøeby rychlé aktivace rùstu vlasù. Podstatnou složkou postupu pøi vlastní aplikaci je jemná masáž pokožky vlasù, která podporuje rychlé vstøebání úèinných složek pøípravku.
Nejúèinnìjší kombinací pro celkovou podporu rùstu vlasù je pravidelné používání Capillan vlasového šamponu a Capillan vlasového aktivátoru, kdy se vhodnì doplòují jednotlivé aktivní látky v obou pøípravcích a je tak dosaženo maximálního kladného efektu.
 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.