SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
S tímto zbožím kupují
Amica suchy sampon 30g Amica suchy sampon 30g Kód: 8594001770175
33,00 Kč
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů /

Capillan QS vlasový šampon 200ml

Kód: 8595194600805 Produktové číslo: 8595194600805
Vlasový šampon

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Capillan QS vlasový šampon 200ml

 

Tento vlasový ŠAMPON je urèen k pravidelnému, a to i èastému mytí vlasù. Díky vyváženému složení nedráždí vlasovou pokožku a vlasy šetrnì, ale úèinnì myje. Nižší pìnivost ŠAMPONU umožòuje jeho snadné vetøení do vlasù a usnadòuje tak vlastní mytí i následné opláchnutí pøípravku vodou. Pøípravek obsahuje dva typy pøírodních extraktù. Extrakt z vilínu viržinského s vysokým obsahem tøíslovin pøíznivì pùsobí zejména na vlasovou pokožku, kde pùsobí lehce svíravì a zabraòuje tak nejen vypadávání vlasù i s vlasovými cibulkami, ale zároveò omezuje tvorbu potu a kožního mazu, takže dojde i ke snížení nadmìrného maštìní vlasù. Tento extrakt pomáhá zároveò udržet na pokožce pouze žádoucí nezávadnou kožní mikroflóru. Tím jsou omezeny problémy se svìdìním vlasové pokožky a je snížena tvorba lupù. Myrhová tinktura pùsobí blahodárnì jako ochranný prostøedek vlasù, protože pøírodní pryskyøice v ní obsažené chrání vlas úèinnì pøed nežádoucími vlivy vnìjšího prostøedí. Vlasy se tak nelámou, netøepí a i pøi extrémní zátìži na pøímém sluneèním záøení nebo ve škodlivém prostøedí mìstského smogu jsou stále efektivnì chránìny.
 
Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Undecylenamide MEA, Disodium Laneth-5 Sulfosuccinate, Alcohol Denat., Myrrh Extract, Parfum (Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol), Witch Hazel Extract, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Disodium EDTA.
 
Množství: 200 ml
 
Použití:   Capillan vlasový šampon je urèen k pravidelnému, a to i èastému mytí vlasù
Nejúèinnìjší kombinací pro celkovou podporu rùstu vlasù je pravidelné používání Capillan vlasového šamponu a Capillan vlasového aktivátoru, kdy se vhodnì doplòují jednotlivé aktivní látky v obou pøípravcích a je tak dosaženo maximálního kladného efektu.
 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.