SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Ferrocento PharmaSuisse tbl.30

Kód: 8594158170026 Produktové číslo: 8594158170026
doplněk stravy pro doplnění a zachování zásoby železa v organismu

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
157,00 Kč , plus doprava
(5,23 Kč/1 kus(tbl))
 
Ferrocento PharmaSuisse tbl.30

Mikroenkapsulovaná železitá sůl  s vysokou biologickou dostupností pro organismus

Ferrocento má vynikající organoleptické vlastnosti: nevykazuje nepříjemnou železitou chuť ani zápach. Díky speciálnímu způsobu zpracování, který umožňuje jejich velké rozptýlení, jsou částice železité soli až 20x menší než u jiných běžně používaných železitých přípravků. To má pozitivní vliv na jejich vstřebávání. Čím menší částice, tím je železo pro organismus dostupnější a využitelnější.
Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu, protože odolává žaludečním šťávám a železo je absorbováno až v tenkém střevě. Proto bývá přípravek velmi dobře snášen i v případech, kdy jiné preparáty obsahující železo, mohou působit zažívací obtíže.
 
Složení: 15 mg Sunactive ® Fe  v jedné tabletě
 
Sunactive ® Fe je unikátní mikroenkapsulovaná železitá sůl, která zaručuje vysokou biologickou dostupnost pro organismus. Ferrocento neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.
 
Kdy a jak užívat Ferrocento?
 
Ferrocento™je jako doplněk stravy zvláště prospěšný při nedostatku železa a pro zachování jeho optimální hladiny v případech:
 
-       těhotenství
-       nevyvážené stravy (např. u vegetariánů)
-       redukční diety
-       poruchy vstřebávání železa
-       silného krvácení při menstruaci
-       interakce některých léků
 
Dávkování:  1 tableta denně
Podávání přípravku Ferrocento není omezeno pouze na dobu mimo jídlo. Pro maximální účinek se však doporučuje podávání nalačno.
 
Upozornění:   Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.
 
Balení obsahuje 30 tablet
 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.