SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Domů /

Capissan FORTE jemný šampon proti vším 200ml

Kód: 8595194600393 Produktové číslo: 8595194600393
Jemný vlasový šampon, který je vhodné používat pøi výskytu vši dìtské.

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Capissan FORTE jemný šampon proti vším 200ml

Denní užití pøípravku navodí úèinnou koncentraci všech úèinných složek, které zùstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštìny v míøe dostateèné pro eliminaci parazitù i jejich odpuzování do doby další aplikace pøípravku. Šampon obsahuje pøírodní extrakty šalvìje, puškvorce a oøešáku královského a silice máty, høebíèku, rozmarýnu, muškátového oøechu a kajeputu støídavolistého (tea tree oil), které mají hubící (insekticidní) a odpuzující (repelentní) úèinky. Rostlinné extrakty a silice pùsobí i proti nadmìrné tvorbì lupù a pomáhají udržet ve vlasové èásti pouze žádoucí mikroflóru.
Odborníky bylo prokázáno, že právì látky pøírodního pùvodu mají v boji proti vším velký úèinek, protože na rozdíl od látek syntetických na nì u parazitù nevzniká odolnost a jejich úèinnost tak ani pøi dlouhodobém a opakovaném použití neklesá.

Složení:

Sodium Laureth Sulfate, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Acorus Calamus Root Extract, Juglans Regia (Walnut) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Myristica Fragrans (Nutmeg) Kernel Oil, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, CI 14720, CI 42090.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.