SÚKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv
Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz
www.sukl.cz
S tímto zbožím kupují
Nenašli jste, co jste hledali?
Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme
Zboží 5 / 17
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POR GRA SUS 12 citron
Kód:
2581842
Produktové číslo:
8594739213142
ATC skupina:
N02BE51
Popis:
Analgetika
Kód SÚKL
0180992
Žádné hodnocení.
Pøípravek tlumící horeèku, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalù a kloubù, suchý kašel
Žádné hodnocení.
Výrobce:
Zentiva, a.s.
Zboží není na skladě
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POR GRA SUS 12 citron
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je urèen k odstranìní pøíznakù chøipky a nachlazení, vèetnì horeèky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalù a kloubù, uvolòuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadòuje dýchání.
Pøípravek je urèen pro dospìlé a mladistvé od 15 let.
Neužívejte pøípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ
- pokud jste alergiètí/pøecitlivìlí na jakoukoli složku pøípravku (viz. bod 6),
- pokud trpíte tìžkým onemocnìním ledvin nebo jater, vysokým krevním tlakem, onemocnìním srdce, cukrovkou, zvýšeným nitrooèním tlakem (zelený zákal), onemocnìním štítné žlázy,
- pokud souèasnì užíváte nìkteré léky k léèbì deprese
· Vždy užívejte pøípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ pøesnì podle pokynù této pøíbalové informace. Pokud si nejste jistý(á), poraïte se se svým lékaøem nebo lékárníkem.
Dávkování:
Dospìlí, vèetnì starších osob a mladistvých od 15 let: 4x dennì jeden sáèek rozpuštìný ve sklenici horké (nikoli vaøící) vody. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdøíve po 4 hodinách.
Neužívejte více než 4 sáèky za 24 hodin.
Pøípravek nepoužívejte bez porady s lékaøem déle než 7 dnù.
Pokud obtíže neustupují, zhoršují se nebo pøetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaøe a poraïte se o dalším postupu.
Dospìlí, vèetnì starších osob a mladistvých od 15 let: 4x dennì jeden sáèek rozpuštìný ve sklenici horké (nikoli vaøící) vody. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdøíve po 4 hodinách.
Neužívejte více než 4 sáèky za 24 hodin.
Pøípravek nepoužívejte bez porady s lékaøem déle než 7 dnù.
Pokud obtíže neustupují, zhoršují se nebo pøetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaøe a poraïte se o dalším postupu.
Složení: Léèivými látkami jsou paracetamol 650 mg a fenylefrin hydrochlorid 10 mg v 1 sáèku.
Pomocné látky: sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina vinná, kyselina citrónová, pøírodní citrónové aroma v prášku, pøedbobtnalý kukuøièný škrob, citrónové aroma v prášku, kyselina askorbová (vitamin C), aspartam, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé.
Pomocné látky: sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina vinná, kyselina citrónová, pøírodní citrónové aroma v prášku, pøedbobtnalý kukuøièný škrob, citrónové aroma v prášku, kyselina askorbová (vitamin C), aspartam, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé.
Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 17