VOLTAREN EMULGEL. .gel 1x50gm 1%

Kód: 1833681 Produktové číslo: 8596149001630 ATC skupina: M02AA15 Popis: Léky proti bolestem kloubů a svalů k top. aplikaci Kód SÚKL 0015612
přípravek pro léčbu bolesti a zánětů pohybového aparátu.

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
99,00 Kč , plus doprava
 
VOLTAREN EMULGEL. .gel 1x50gm 1%

 Voltaren® Emulgel® je topický nesteroidní protizánětlivý volně prodejný lék. Je účinný při léčbě bolesti a zánětů pohybového aparátu.

Voltaren® Emulgel® díky svému jedinečnému složení proniká hluboko do kůže a působí přesně tam, kde je potřeba. Tlumí bolest, zmenšuje otok, odstraňuje zánět a poskytuje úlevu od bolesti svalů a kloubů.
 
Díky jedinečnému složení se Voltaren® Emulgel® snadno nanáší a dobře se vstřebává. Pomáhá zvlhčovat pokožku a má zklidňující a chladivý účinek. 
 
Použití:
Voltaren® Emulgel® je určený k zevnímu použití, k aplikaci na pokožku. Poskytuje úlevu od bolesti, zmenšuje otok a léčí zánět při: 
  • poraněních měkké tkáně: traumata šlach, vazů, svalů a kloubů (např. následkem vymknutí, natažení, pohmoždění, bolesti zad nebo poranění při sportu), 
  • lokalizovaných formách revmatismu měkké tkáně: tendonitidě (např. tenisový loket), burzitidě nebo periartróze. 
Je také účinný pro úlevu od bolesti u lokalizovaných forem degenerativního revmatismu, jako např. osteoartrózy periférních kloubů a kolen. 
 
Neaplikujte dvojnásobné množství, aby byla doplněna vynechaná dávka.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.