Vieste Zelená káva prem. s L-karnit. a vlák. cps.100

Kód: 2984392 Produktové číslo: 7849865983263
Zelená káva premium obsahuje vyvážený komplex deseti unikátních přírodních látek, které mohou napomáhat při redukci tělesné hmotnosti.

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
469,00 Kč , plus doprava
(469,00 Kč/100 kusů(tbl))
 
Vieste Zelená káva prem. s L-karnit. a vlák. cps.100

V zelené kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

Kofein má stimulační účinky na organismus, zvyšuje sílu při tréninku a napomáhá při spalování tuků.

L-karnitin hraje důležitou roli v transportu mastných kyselin (rozštěpených tuků) do mitochondrií a tím se podílí na spalování tuků.

L-tyrosin napomáhá při zvýšeném fyzickém výkonu.

Glukomanan je rostlinný polysacharid získávaný z hlíz rostliny Amorphophallus konjak. Jako vláknina pektinového typu má mimořádně příznivé účinky na trávení a celkový metabolizmus, zejména zpomalení vstřebávání sacharidů z potravy a s tím související nižší hladiny glykémie po požití potravy.

Malinový keton je látka přírodního původu obsažená v malinách. Tato látka může ve spojení s pravidelnou fyzickou aktivitou příznivě ovlivňovat metabolismus tuků a tím může napomáhat při snaze o redukci tělesné hmotnosti.

Extrakt z jader afrického manga (Irvingia Gabonensis) má vztah k metabolismu a hladině glukózy v krvi.

Kapsaicin je rostlinný alkaloid, který je zodpovědný za pálivou chuť papriky. Pozitivní účinky způsobené přítomností dusíkaté látky ze skupiny fenylalkylaminových alkaloidů přispívá k podpoře krevní cirkulace, zvýšení rychlosti metabolismu, stimulaci žaludeční sekrece a tím k podpoře zažívání.

Mořská řasa je zdrojem vlákniny a jódu, napomáhá při detoxikaci organismu, obsahuje enzymy.

Dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus cukrů a tuků. Přípravky s obsahem chromu jsou vhodné ke kontrole tělesné hmotnosti.
 
Aktivní látky (nutriční hodnoty): 1 kapsle

  • Zelená káva extrakt (50% kyselina chlorogenová 40:1 = 1000 mg) 25 mg
  • Kofein 84 mg
  • Acetyl l-karnitin 50 mg
  • L-tyrosin 50 mg
  • Glukomanan (90% konjaková vláknina) 100 mg
  • Malinový keton (99%) 50 mg
  • Africké mango (10:1 = 250 mg) 25 mg
  • Kapsaicin (8:1 = 100 mg) 12,5 mg
  • Mořská řasa (Fucus Vesiculosus - 1% jód 5:1 = 50 mg) 10 mg
  • Chrom pikolinát (12,5% chrom = 67,5 μg) 0,54 mg

Složení: zelená káva extrakt (50% kyselina chlorogenová 40:1), kofein, acetyl L-karnitin, L-tyrosin, glukomanan - 90 % konjaková vláknina, malinový keton (99%), africké mango (10:1), kapsaicin (8:1), mořská řasa (Fucus Vesiculosus - 1% jód 5:1), chrom pikolinát (12,5%), pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý.
 
Dávkování: 1 kapsle 2x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.
 
Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.