SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky 100ml

Kód: 8594009400425 Produktové číslo: 8594009400425
bylinné kapky s echinaceou k posílení imunity

Žádné hodnocení.
Kategorie: Bylinné kapky
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
160,00 Kč , plus doprava
(160,00 Kč/100 ml)
 
AROMATICA Echinaceové bylinné kapky 100ml

 

Echinaceové kapky jsou pøipraveny jako tinktura, tedy lihový výluh èástí byliny pøímo ve výrobních prostorách firmy Aromatica. Peèlivá pøíprava zaruèuje dostateènou koncentraci úèinných látek.
Pro jejich pøípravu jsme zvolili echinaceové kvìty. Forma tinktury je tradièní, dobrá pøíprava zajišuje maximální koncentraci úèinných látek a zároveò jejich dobrou využitelnost organizmem.
Tøapatka nachová (Echinacea purpurea)- echinacea, konkrétnì její fialovokvìtý druh, obsahuje v koøenech, kvìtech a v menším množství dokonce i v listech komplex látek, který pozitivnì ovlivòuje obranyschopnost. Obsažené jsou fenolické látky, polysacharidy, glykoproteiny a další. Úèinek je patrný na nìkolika úrovních. Dochází k posílení bílých krvinek, které pohlcují choroboplodné zárodky, a ke stimulaci lymfatického systému. Echinaceový komplex brání také šíøení choroboplodných zárodkù v tìle. Užívání pøípravku je vhodné pøi riziku šíøení respiraèních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému (stres, vyèerpání, nevhodné stravování, opakovaná rentgenová vyšetøení).
Složení: Lihový extrakt z kvìtù rostliny Echinacea purpurea (Tøapatka nachová). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu.
Použití: 20 kapek 3 x dennì. Dìti od 3 let polovièní dávkování. Nepøekraèujte doporuèené dávkování. Pøed upotøebením protøepat. Pøípadný jemný sediment nená na závadu.
Obsah: 50 ± 4,5 ml nebo 100 ± 4,5 ml
Skladujte pøi teplotì 5 - 25 °C
Výrobek není urèen dìtem do 3 let, tìhotné a kojící ženy.
Ukládejte mimo dosah dìtí! Pøípravek nenahrazuje pestrou stravu.
Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním onemocnìním.
 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.