SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan tbl.30

Kód: 2592823 Produktové číslo: 8594059733399
Imunit® 5PreveMax je doplnìk stravy s jahodovou pøíchutí. Obsahuje nukleotidy chlorelly, a beta-glukany z hlívy ústøièné. Vitaminy C a B6 pomáhají udržovat správnou funkci imunitního systému. Kyselina listová snižuje míru únavy a vyèerpání.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Doplòky stravy
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
171,00 Kč , plus doprava
(5,70 Kč/1 kus(tbl))
 
5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan tbl.30

Imunit® 5PreveMax pøispívá k normální funkci imunitního systému, a to i po intenzivním fyzickém výkonu (vitamin C), k snížení míry únavy a vyèerpání (kyselina listová), k tvorbì èervených krvinek (vitamin B6), a chrání buòky pøed škodlivými úèinky volných radikálù (selen).

Dávkování:

Preventivní užití: 1 tableta dennì.
Akutní užití: 2 tablety dennì. V pøípadì akutního užití se doporuèuje pøípravek zaèít užívat co nejdøíve po propuknutí obtíží. Minimální doba užívání by mìla být 7 dní, a to i v pøípadì, že dojde již døíve k ústupu potíží. Tableta se pro vyšší úèinnost nechá volnì rozpustit v ústech a doporuèuje se pùl hodiny po užití nejíst a nepít.

Upozornìní:

Není urèeno pro dìti do 3 let. Není urèeno jako náhrada pestré stravy. Nepøekraèujte doporuèené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dìtí! Nedoporuèuje se užívat v pøípadì pøecitlivìlosti na nìkterou obsaženou složku. Souèasné užívání s léky konzultujte s lékaøem nebo lékárníkem. Nadmìrná konzumace mùže vyvolat projímavé úèinky.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.