SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Sarapis plus cps.60

Kód: 2918580 Produktové číslo: 9005333001688
Sarapis plus je urèený ženám nejenom v období klimakteria, obsahuje vèelí produkty, extrakt ze šalvìje, chrom a vitaminy K a D3.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
577,00 Kč , plus doprava
(9,62 Kč/1 kus(tbl))
 
Sarapis plus cps.60

Doplnìk stravy SARAPIS Plus je urèený ženám nejenom v období klimakteria. Obsahuje vèelí produkty - vèelí mateøí kašièku a kvìtový a fermentovaný pyl. Dalšími složkami výrobku je extrakt ze šalvìje, koenzym Q10, Beta-karoten. SARAPIS Plus je významným zdrojem vitaminu C, vitaminu E, vitaminu K a vitaminu D3, chromu, železa a selenu. Vitamin C, vitamin E a selen pøispívají k ochranì bunìk pøed oxidativním stresem, což je dìj doprovázející pøirozené stárnutí organismu. Vitamin C a železo podporují normální energetický metabolismus a pøispívají ke snížení míry únavy a vyèerpání. Vitamin C podporuje normální èinnost nervové soustavy a pøirozenou psychickou èinnost. Vitamin C pøispívá k obvyklé tvorbì kolagenu, dùležitého pro pøirozenou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, zubù, dásní a kùže. K udržení dobrého stavu vlasù a nehtù také pøispívá selen, který pøispívá i k fyziologické èinnosti štítné žlázy. Vitamin C, železo a selen jsou významné pro funkci imunitního systému. Vitamin K je dùležitým prvkem pro srážlivost krve a zastavení krvácení. Vitamin K pøispívá k udržení normálního stavu kostí tím, že redukuje úbytek kostní hmoty a pøíznivì pùsobí na jejich dobrý stav. Vitamin D3 pøispívá k bìžnému vstøebávání a využití vápníku a pomáhá tak udržovat bìžnou hladinu vápníku v krvi. Vitamin D3 pøispívá k udržení pøirozeného stavu kostí a je potøebný pro normální funkci svalù a normální stav zubù. Chrom je dùležitým stopovým prvkem, který pøispívá k obvyklému metabolismu a jeho podpoøe. Chrom také pomáhá tìlu udržet pøirozenou hladinu krevního cukru.

Mohou jej užívat i ženy, u kterých ze zdravotních dùvodù nelze podávat HST, Nejsou zaznamenány vedlejší nepøíznivé úèinky a mohou jej užívat i ženy se zánìtem žil, vysokým krevním tlakem a cukrovkou. Opatrnosti pøi užívání by mìly dbát osoby citlivé na vèelí produkty. Sarapis Plus, díky obsahu vitaminu K, mohou užívat osoby se zvýšenou srážlivostí krve, pouze po domluvì s lékaøem.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.