SÚKL

Ověření internetových stránek a lékárny bylo úspěšné.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48
100 41 Praha 10
tel.: +420 272 185 111
fax: + 420 271 732 377
e-mail: posta@sukl.cz

www.sukl.cz

 

Odběr novinek
Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste na našem webu nenašli zboží, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat o dostupnosti a ceně tohoto přípravku! Rádi Vám dotaz zodpovíme heart

 

Sarapis Soja cps.30

Kód: 8594033380052 Produktové číslo: 8594033380052
Doplnìk stravy Sarapis Soja je urèený ženám v klimakteriu.

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
265,00 Kč , plus doprava
(8,83 Kč/1 kus(tbl))
 
Sarapis Soja cps.30

Doplnìk stravy Sarapis Soja je urèený ženám v klimakteriu, obvykle na silnìjší obtíže spojené s tímto obdobím. Preparát spojuje výhody klasického Sarapisu plus s mateøí kašièkou a pylem s výhodami plynoucími z jeho doplnìní o fytoestrogeny ze sóji a èerveného jetele. Sarapis Soja obsahuje sójové izoflavony a izoflavony z èerveného jetele. Dále obsahuje vitamin C a železo, které napomáhají pøi únavì a vyèerpání a jsou prospìšné pro imunitní systém. Vitamin C pøispívá k normální èinnosti nervové soustavy a pøispívá k normální psychické èinnosti. Vitamin C napomáhá normální tvorbì kolagenu pro správnou funkci krevních cév, dásní, zubù, kùže, chrupavek a kostí.

Mohou jej užívat i ženy, u kterých ze zdravotních dùvodù nelze podávat HST, Nejsou zaznamenány vedlejší nepøíznivé úèinky a mohou jej užívat i ženy se zánìtem žil, vysokým krevním tlakem a cukrovkou. Opatrnosti pøi užívání by mìly dbát osoby citlivé na vèelí produkty.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.